STOMATOLOG JAN GAWUR RADOMSKO CZĘSTOCHOWA
Jan Gawur
O MNIEUSŁUGICERTYFIKATY, SZKOLENIAGabinet RadomskoGabinet CzęstochowaKontakt
 
O MNIE


Witam Państwa na mojej stronie.

   Nie każdy ma to szczęście by robić w życiu to co lubi. Ja jestem pasjonatą. A moją pasją jest stomatologia oraz nauki z nią spokrewnione. W zawodzie tym pracuje już od ponad 30 lat.
Bezustannie pomagam swoim pacjentom dbać o zdrowy uśmiech. Piękny, śnieżnobiały uśmiech jest naszą wizytówką oraz przepustką do zdrowego organizmu człowieka. 
W moim gabinecie znajdziecie Państwo domową atmosferę, fachową, specjalistyczną poradę, pomoc oraz kompleksowe bezbolesne leczenie.
   Oferujemy usługi na bardzo wysokim poziomie, jakościowe lecz w rozsądnej cenie. Zdobyliśmy już tysiące pacjentów w kraju i za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które łączymy z wysokiej klasy sprzętem specjalistycznym, tj. mikroskopy endodontyczne, rtg cyfrowe, kamery itp.
Pomagamy innym lekarzom leczyć trudne przypadki.
Dokładamy wszelkich starań by pacjent bezboleśnie oraz jak najkrócej spędził czas na fotelu dentystycznym.
   Dzięki systematycznym szkoleniom w Polsce i w Niemczech podnosimy swoje kwalifikacje oraz mamy dostęp zarówno do najnowszej wiedzy jak i nowoczesnych metod leczenia naszych pacjentów. Podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta, zarówno do dzieci jak i do dorosłych.

   Zapraszam Państwa do moich gabinetów by przekonać się, że wizyty u stomatologa mogą być bardzo przyjemne i zarazem pożyteczne.

Z pozdrowieniami,
Jan Gawur